Tašky a pytlíky

Máme pro vás praktické látkové tašky a pytlíky.

Tašky jsou dost pevné, abyste v nich mohli snadno nést svůj nákup a zároveň jsou dostatečně kompaktní, abyste je mohli snadno složit a nezabraly zbytečné místo v batohu nebo kabelce.

Pytlíky se skvěle hodí jako balení pro výslužku, ať už tu Mikulášskou, nebo Velikonoční, případně je využijete na papuče do školky a školky, či štětce do výtvarky.

Co je ještě lepší, jejich odolný potisk vydrží mnoho praní a tak taška bude vypadat stále skvěle. Můžete si vybrat tašku z naší stávající kolekce, která nabízí různé nápadité designy, nebo nám můžete dát vědět a rádi vám ji vyrobíme na míru podle vašeho přání.

Látkové tašky jsou praktickým dárkem pro muže, ženy i děti.

Pytlík na mikulášskou nadílku - Tlapková patrola - Sky
125 Kč

Tento krásný bavlněný pytlík je ideální na schování drobností, sladkostí nebo dárků od Mikuláše. A co víc, s motivem pejska Sky z Tlapkové patroly  udělá radost všem malým...

Kód: 283
Tlapky6
125 Kč

Přichází Mikuláš a s sebou nese nejen sladkosti, ale i úžasné dárečky! A letos jsou ty nejlepší v našem látkovém pytlíku s motivem pejska Chase z týmu Tlapkové patroly.

Kód: 282
Tlapky3
125 Kč

Připravte se na nezapomenutelnou Mikulášskou výslužku s naším látkovým pytlíkem s motivem pejska Chase z týmu Tlapkové patroly! Pytlík je dostatečně prostorný pro všechny...

Kód: 281
Tlapky5
125 Kč

Podpořte nezapomenutelný Mikulášský den s naším látkovým pytlíkem s motivem pejska Rubbla z týmu Tlapkové patroly! Pytlík je dostatečně prostorný pro všechny Mikulášské poklady...

Kód: 280
pytliky2023 Panda2
125 Kč

Tento pytlík není jen praktickým pomocníkem, ale také originálním dárkem pro každou příležitost! Vánoční panda radostně rozzáří očička všem malým dobrodruhům a když pytlík...

Kód: 78
pytlík grut2
125 Kč

Tento roztomilý látkový pytlík s motivem Baby Groota je ideální pro uložení všech sladkostí, které Mikuláš přinese našim malým (a velkým) raubířům. Baby Groot vás bude strážit a...

Kód: 77
pytliky2023 kocka1
125 Kč

Pytlík s vánočním kocourem udělá radost všem kočkomilům. Darujte sladké překvápko v originálním pytlíku. Ten je  ideální pro uložení všech dobrůtek, které Mikuláš přinese.   

Kód: 279
pytlík čistý
99 Kč

Čisté látkové pytlíky, které můžete sami doma proměnit na unikátní a originální dárečky dle své vlastní fantazie. Nakupujte nyní a připravte se na Mikulášovo překvapení.

Kód: 276
pytlík vlastní
140 Kč

Mikuláš se blíží a naše bavněné pytlíky jsou připraveny! Tento praktický látkový pytlík je tak akorát velký pro schování všech sladkostí. Máte nápad na vlastní motiv? Pošlete...

Kód: 273
pytlik traktor
125 Kč

Mikulášská nadílka pro všechny malé (i velké) farmáře a znalce traktůrků. Nadělte radost v tomto praktickém látkovém pytlíku i se jménem malého traktoristy.  

Kód: 270
pytlík sob
125 Kč

Tento roztomilý látkový pytlík je skvělým spojencem pro uložení všech lahůdek, které Mikuláš přinese našim malým (i těm větším) neposedům.

Kód: 267
pytliík sněhuláci
125 Kč

Tento roztomilý látkový pytlík s motivem malých sněhuláků je ideální pro uložení všech sladkostí, které Mikuláš přinese vašim malým (a velkým) raubířům.

Kód: 264
Nahoru
Další produkty
28 položek celkem
JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
český výrobek
český výrobek
Vaše objednávky vlastnoručně potiskneme a zabalíme u nás V ČR
Zpět do obchodu