Svatba

Blíží se ten nejvýznamnější den v životě, a to je váš svatební den! Chcete, aby byl naprosto jedinečný a plný osobního doteku? Máme pro vás ten správný nápad, jak udělat z vaší svatby událost, kterou si budete vy i vaši blízcí navždy pamatovat. 💍✨

Tiskneme na přání svatební texty, odznáčky pro hosty, trička na rozlučku se svobodou, šerpy, samolepky pro dekoraci zrcadel a cedulek. A co je nejlepší, u nás můžete objednat všechno už od jednoho kusu! Ano, s námi můžete být maximálně kreativní a navrhnout každý detail tak, aby co nejlépe vystihoval vaše jedinečné svatební téma a styl.

Nejenže se můžete spolehnout na kvalitní zpracování, ale také nabízíme rychlé dodání, abyste měli vše připravené včas pro ten výjimečný den.

tym zenicha
399 Kč

Tričko s potiskem pro členy ženichova týmu. Třeba na rozlučku se svobodou. Tričko je v černé barvě s bílým potiskem, ale samozřejmě lze po domluvě vyrobit jiné.  

Kód: 251
svedek
399 Kč

Tričko s potiskem pro svědka. Třeba na rozlučku se svobodou. Tričko je v černé barvě s bílým potiskem, ale samozřejmě lze po domluvě vyrobit jiné.  

Kód: 250
zenich
399 Kč

Tričko s potiskem pro ženicha. Třeba na rozlučku se svobodou. Tričko je v bílé barvě s černým potiskem, ale samozřejmě lze po domluvě vyrobit jiné.  

Kód: 249
3 položek celkem
JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
český výrobek
český výrobek
Vaše objednávky vlastnoručně potiskneme a zabalíme u nás V ČR
Zpět do obchodu