Neohodnoceno

Nažehlovačky - Roztomilá zvířátka

Naše nažehlovací obrázky přinášejí do vašeho šití roztomilý nádech divočiny a dobrodružství. Sada nažehlovacích obrázků na archu velikosti A3.

Můžeme doručit do:
15.12.2023
Skladem
Kód: 287
Značka: Hinatio
249 Kč
Kategorie: Arch A3
NAZ0005
Novinka
JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
Rychlé dodání
RYCHLÉ DODÁNÍ
Vzpomněli jste si na poslední chvíli? Nevadí.

Tyto roztomilé zvířecí motivy jsou skvělým způsobem, jak přidat do vašeho šití kus přírody a radosti. Ať už si vyberete lva, hrošíka, nebo mývala, každý obrázek vám poskytne nesčetné možnosti pro tvoření. Arch A3 obsahuje několik zvířecích přátel, které můžete snadno přenést na trička, mikiny, tašky, polštáře a mnoho dalších textilních povrchů.

Rozmanité zvířecí království: Naše nabídka zahrnuje širokou škálu zvířecích motivů, od exotických lvů a slonů, až po pejsky a kudrnaté ježky. 

Kvalita bez kompromisů: Naše obrázky jsou vytvořeny pomocí pokročilé DTF technologie, což zaručuje syté barvy a vysokou trvanlivost.

Snadné použití: Přenos obrázků na textil je jednoduchý a rychlý. Stačí vybrat motiv, přiložit na textil a provést přenos zažehlením.

Neomezená kreativita: Vaši kreativitu s nažehlovacími obrázky žab neexistují žádné hranice. Kombinujte různé velikosti a pozice obrázků a vytvářejte jedinečné designy.

Materiál: Nažehlovačku přenesete na textil, koženku i dřevo.

 Pokud byste potřebovali jinou velikost archu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo telefonicky.

Zpět do obchodu