meta

Nažehlovačky - Roztomilá zvířátka

Kód: 287
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Hinatio
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.6.2024
Možnosti doručení

Naše nažehlovací obrázky přinášejí do vašeho šití roztomilý nádech divočiny a dobrodružství. Sada nažehlovacích obrázků na archu velikosti A3.

Detailní informace

JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
český výrobek
český výrobek
Vaše objednávky vlastnoručně potiskneme a zabalíme u nás V ČR

Detailní popis produktu

Tyto roztomilé zvířecí motivy jsou skvělým způsobem, jak přidat do vašeho šití kus přírody a radosti. Ať už si vyberete lva, hrošíka, nebo mývala, každý obrázek vám poskytne nesčetné možnosti pro tvoření. Arch A3 obsahuje několik zvířecích přátel, které můžete snadno přenést na trička, mikiny, tašky, polštáře a mnoho dalších textilních povrchů.

Rozmanité zvířecí království: Naše nabídka zahrnuje širokou škálu zvířecích motivů, od exotických lvů a slonů, až po pejsky a kudrnaté ježky. 

Kvalita bez kompromisů: Naše obrázky jsou vytvořeny pomocí pokročilé DTF technologie, což zaručuje syté barvy a vysokou trvanlivost.

Snadné použití: Přenos obrázků na textil je jednoduchý a rychlý. Stačí vybrat motiv, přiložit na textil a provést přenos zažehlením.

Neomezená kreativita: Vaši kreativitu s nažehlovacími obrázky žab neexistují žádné hranice. Kombinujte různé velikosti a pozice obrázků a vytvářejte jedinečné designy.

Materiál: Nažehlovačku přenesete na textil, koženku i dřevo.

 Pokud byste potřebovali jinou velikost archu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo telefonicky.