Neohodnoceno

Nažehlovačky - Žába

Kdo by řekl, že žáby mohou být tak roztomilé? Sada nažehlovacích obrázků na archu velikosti A3.

Můžeme doručit do:
15.12.2023
Skladem
Kód: 284
Značka: Hinatio
249 Kč
Kategorie: Arch A3
NAZ0001
Novinka
JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
Rychlé dodání
RYCHLÉ DODÁNÍ
Vzpomněli jste si na poslední chvíli? Nevadí.

Kdo by řekl, že žáby mohou být tak roztomilé? Naše nažehlovací obrázky s tímto veselým zeleným zvířátkem přinesou do vašeho šití nepřehlédnutelnou dávku radosti a originality. Každý list A3 obsahuje několik žabích přátel, které můžete snadno přenést na trička, kabelky, polštáře a mnoho dalších textilních povrchů.

Kvalita bez kompromisů: Naše obrázky jsou vytvořeny pomocí pokročilé DTF technologie, což zaručuje syté barvy a vysokou trvanlivost.

Snadné použití: Stačí jednoduše vybrat motiv žab, provést přenos na textilní povrch žehlením a během chvilky máte originální kousek.

Neomezená kreativita: Pro vaši kreativitu s nažehlovacími obrázky žab neexistují žádné hranice. Kombinujte různé velikosti a pozice obrázků a vytvářejte jedinečné designy.

Perfektní dárek: Hledáte originální dárek pro milovníky přírody a zvířat? Naše nažehlovací žáby jsou ideálním dárkem pro každou příležitost.

Materiál: Nažehlovačku přenesete na textil, koženku i dřevo.

Ponořte se do světa žab a udělejte své textilní projekty výjimečnými. S našimi nažehlovacími obrázky žab získáte nejen kvalitu, ale také radost a úsměvy, které každý den přinášíme do vašeho života.

Zpět do obchodu