Neohodnoceno

Nažehlovačky - Sněhové vločky

Bělounké sněhové vločky pro vánoční a zimní tvoření. Sada nažehlovacích obrázků na archu velikosti A3.

Můžeme doručit do:
15.12.2023
Skladem
Kód: 288
Značka: Hinatio
249 Kč
Kategorie: VÁNOCE
NAZ006
Novinka
JIŽ OD 1 KUSU
JIŽ OD 1 KUSU
Bez omezení vyrobíme i potiskneme i 1 kus
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
DLE VAŠEHO PŘÁNÍ
Vytiskneme texty, loga, postavy i filmové hrdiny
Rychlé dodání
RYCHLÉ DODÁNÍ
Vzpomněli jste si na poslední chvíli? Nevadí.

Vánoční čas přináší do našich srdcí magii a krásu sněhových vloček. A teď můžete tuto kouzelnou atmosféru zaznamenat na vašem oblečení a doplňcích díky našim nažehlovacím obrázkům ve tvaru bílých sněhových vloček. S A3 archy plnými různorodých vloček si můžete snadno vytvořit zimní look.

 

Zimní kouzlo: Sněhové vločky jsou symbol vánočního a zimního období, a naše nažehlovací obrázky vám umožní přenést tuto náladu na vaše oblečení.

Variabilita motivů: Naše nabídka obsahuje různé tvary sněhových vloček na archu A3, které lze vzájemně kombinovat, jejich bílá barva se hodí na jakoukoliv podkladovou barvu trička, šatů, mikiny, či pyžama.

Kvalita, která vydrží: Naše nažehlovací obrázky jsou navrženy tak, aby zkrátka vydržely. Po nanesení na textil budou vločky vypadat stejně úžasně i po mnoha praních.

Jednoduchá aplikace: Přenos obrázků na textil je rychlý a jednoduchý, ať jste profesionál nebo začátečník. Stačí vybrat vločku, přiložit na textil a provést přenos zažehlením.

Materiál: Nažehlovačku přenesete na textil, koženku i dřevo.

 

List A3 obsahuje několik motivů, které můžete snadno přenést na trička, mikiny, šaty, polštáře a mnoho dalších textilních povrchů. Pokud byste potřebovali jinou velikost archu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo telefonicky.

Zpět do obchodu